Meist - Beebimatt

Meist - Beebimatt

Meist - Beebimatt

Meist - Beebimatt

Meist - Beebimatt
Meist - Beebimatt

Meist

Beebimatt pakub laste mängumatte Lõuna-Korea firmale Parklon.

Parklon — Lõuna-Korea ettevõtte, mis on spetsialiseerunud laste mänguvaipade tootmises. Ühtlaselt kõrge kvaliteet, absoluutne ohutus lapse tervisele ja ainulaadne Parklon vaipade disain on lubanud ettevõtele saada ülemaailmseks liidrik oma alas ja võita tarbijate usaldust. Praegu tooteid Parklon kaubamärgi all eksporditakse 27 riiki üle kogu maailma, sealhulgas: Venemaa, Hiina, Jaapan ja USA.

Parklon — dünaamiliselt arenev ettevõte. Ettevõtte töötajad pidevalt töötavad selle nimel, et parandada enda toodete kvaliteeti. Kasutades oma tootmisprotsessides kogunenud kogemuse ja uuenduslikud tehnoloogiad, Parklon loob unikaalse toode, mis täielikult rahuldab tarbijate vajadusi.

Mänguvaibad Parklon on valmistatud toidupolüetüleenist (PE), ning ka keskkonnasõbralikust polüvinüülkloriidist (PVC), millel on kõrged ekspluatatsiooniomadused ja andmed. Parklon vaibad on hüpoallergeensed, ei sisalda ega eralda kahjulikke aineid, ei ole spetsiifilise keemilise lõhnaga.
Põrandavaipade pehme amortiseeruv alus kaitseb lapse vigastustest ja kukkumistest. Vastupidav PVC-vaibade katte struktuur takistab deformatsiooni, nii et sellel ei jää mõlke. Heli - ja müraisolatsiooni omadused võimaldavad lapsel aktiivselt liikuda, häirimata naabreid alt.

Parklon leiab, et õnn algab lapse naeratusest. Just seetõttu ettevõtte pöörab erilist tähelepanu oma toodete disainile. Värvilised vaibad kaunistavad ja elavdavad lastetoa, aga pinna peale kantud numbrid ja tähed, loomade pildid, lemmik multikate lood võimaldavad lapsel ühendada mängu õpetamisega ja arendamisega. Spetsiaalse värvimistehnoloogia tõttu PVC-vaibad säilitavad oma esindusliku välimuse pikka aega jooksul: nendelt ei lähe värv ära, nad ei pleeki, pilt ei lähe ära sagedaste niiskekoristuste tõttu.

Ettevõtte valikus on esindatud ka laste mänguvaibad erineva suuruse ja paksusega kõigile vanuse kategooriatele. Juba üle kahekümne aastat ettevõte Parklon aitab armastavatele ja hoolivatele vanematele luua kõige mugavamad ja turvalisemad tingimused nende laste kasvu ja arengu jaoks. Parklon mänguvaipade kvaliteet on tõestatud sõltumatu SGS ekspertiisiga ja heaks kiidetud Rahvusvahelise akrediteerimise foorumiga IAF.
 

Beebimatt @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper