Küsimus-vastus - Beebimatt

Küsimus-vastus - Beebimatt

Küsimus-vastus - Beebimatt

Küsimus-vastus - Beebimatt

Küsimus-vastus - Beebimatt
Küsimus-vastus - Beebimatt

Küsimus-vastus

  • Kuidas hoolitseda vaibast ja kuidas seda hoida?
Kõik Parklon vaibad on niiskuskindlad – nad ei ima vedelikku, seega neid võib julgelt pesta veega, seebiveega või mänguasjade töötlemisvahenditega, kasutades lappi või käsna. Polüetüleenist (PE) vaipadele ei soovitata panna mööbli ja raskeid esemeid, et mitte rikkuda materjali struktuuri, tekitades deformatsiooni muutusi.
Niiske puhastusele alluvad isegi vaibad Sillky (tekstiilse pinnaga). Need on ka veekindlate kategooriast – neid saab ilma hirmu pesta.
Kui teil on vaja ajutiselt vaipa panna ära, kõige paremini on seda rullida. Kui see vaip on valmistatud PVCst (GreenSoft), siis selle saab panna kokku.

  • Kas jalamatid Parklon on spetsiifilise lõhnaga?
Tänu sellele, et vaibad on valmistatud kooskõlas kõigi sanitaar-hügieenilised normidega, nad ei ole keemilise või mingi muu lõhnaga. Kuid pärast karpi avamist võib esineda uue vaiba ja pakki lõhn – see on tingitud sellest, et teatud ajal on vaip oli ummuksis seisundis. Piisab võtta seda pakendist välja, panna põrandale ja pühkida niiske lapiga - lõhn hajub kolme päeva jooksul.

  • Mis vanuses lastele on mõeldud mänguvaibad Parklon?
Juhendi järgi Parklon vaibad on mõeldud lastele alates sünnist kuni 12 aastat. See on ideaalne variant imikutele ja väikestele lastele, kes alles õpivad istuda, roomata või kõndida. Praktikas vanuselisi piiranguid ei ole – tänu praktiliselt universaalsele suurusele nad täiesti sobivad ka täiskasvanutele, näiteks võimlemiseks. Mudel on väga komfortne, mistõttu on asendamatu voodivaipade kujul. Eraldi võib välja tuua Pure Soft seeria vaibad interjööri värvustega, mis on aktuaalsed mistahes disaini suundadega.

  • Kas Parklon vaibad kuuluvad ökoloogiliselt ohutu lapse organismi jaoks toodete hulka?
Parklon tooted on testitud Lõuna-Koreas vastavalt maailma standartidele. Koosseisus puuduvad mürgised ained (raskmetallid, ftalaatid ja formaldehüüdid). Kõik sertifikaadid on olemas.

  • Mille poolest erinevad vaibad, mis on valmistatud polüetüleenist (PE) PVCst (PVC) vaipadest?
Sõltumatu mudelist, kõik Parklon mänguvaibad on ettenähtud lapse turvalisuse tagamiseks ja mugava mänguväljaku loomiseks. Pehme struktuur on ideaalne selleks, et õppida roomama, käänduma, esimesi samme tegema.
Vaibad on valmistatud PVCst (polüvinüülkloriidi) kasutades ökoloogiliselt ohutu plastifikaatori – sellega on põhjustatud nendele loomupärased elastsuse ja paindlikkuse omadused. Kõrge elastsuse tõttu nad on vastupidavamad, on lubatud lõuendi voltimine. PVC-vaip on parendatud amortiseerivate omadustega, sügavad toonid, selged jooniste liinid. Vaip GreenSoftMat on valmistatud PVCst.
Vaibad vahistatud polüetüleenist (PE) rakulise-õhulise koostise tõttu erinevad väikese kaaluga, hoidmiseks või transportimiseks pannakse rulli. Konstruktiivselt on mitmekihilise struktuuriga, kuhu kuulub alus (polüetüleenist PE), dekoratiivne kate (tekstiil või valmistatud ökoloogilisest hüpoallergeenilisest toidukilest), kangaservad kogu perimeetri ulatuses. Vaibad on valmistatud PEst: Portable seeria (kokkupandav), Sillky (ühepoolne, koos tekstiilse ülemise ja libisemisvastasega alumise kattega), PrimeLiving (kahepoolne, kateks on kile), Wellbeing (ühepoolne, koos ülemise kilekatega ja libisemisvastase alumise kattega).
 
Beebimatt @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper