Mängumatt - Beebimatt

Mängumatt - Beebimatt

Mängumatt - Beebimatt

Mängumatt - Beebimatt

Mängumatt - Beebimatt
Mängumatt - Beebimatt
Kategooriad
Uued tooted
Pure Soft "Sõnajalg/Mäed"
Pure Soft "Sõnajalg/Mäed"
Valmistatud PVCst – kulumiskindlast ja keskkonnasõbralikust mater..

169€
Prime Living "Kaisukaru puhkusel/Teed"
Prime Living "Kaisukaru puhkusel/Teed"
Vaip lastele piltidega mõlemal poole: "Kaisukaru puhkusel" j..

80€

Mängumatt

Mängumatid Parklon muudavad mängud turvalisamaks, soojad, veekindlad, taluvad müra, loodussõbralikud, erksad ja arendavad. 
Vaip sobib ideaalselt aktiivseks mängimiseks , võimlemiseks ja sportimiseks, ideaalne kate roomamiseks ja käimise alustamiseks.
Parklon on valmistatud toidupolüetüleenist ja keskkonnasõbralikust polüvinüülkloriidist.
Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Pure Soft "Sõnajalg/Mäed"
Valmistatud PVCst – kulumiskindlast ja keskkonnasõbralikust materjalist. Need mänguvaibad ei libise, ei saa märjaks, rõõmustavad silma eredate ja kvaliteetsete joonistustega. Ei ole midagi karta teha esimesed sammud ja joosta kate peal, sest kukkuda..
Valmistatud PVCst – kulumiskindlast ja keskkonnasõbralikust mater..
169€
Prime Living "Kaisukaru puhkusel/Teed"
Vaip lastele piltidega mõlemal poole: "Kaisukaru puhkusel" ja "Teed". Ei ole midagi karta teha esimesed sammud ja joosta kate peal, sest kukkuda pole valus. Sellel on mugav tukastada või kõhuli lamada ja joonistusi vaadelda. Teedega pool - suu..
Vaip lastele piltidega mõlemal poole: "Kaisukaru puhkusel" j..
80€
Eco Clean "Lendavad karud"
Kauba eesmärk: kodune vaip Materjal: polüvinüülkloriid (PVC)/polüetüleen (PE) Säilitusaeg: ei ole piiratud Päritoluriik: Korea Vabariik Tootja: KJGLS CO.,LTD Vanusepiirangud: igale vanusele Ettevaatusabinõud:  1. Peske..
Kauba eesmärk: kodune vaip Materjal: polüvinüülkloriid..
152€
Prime Living "Kiisud/Lõbus linn"
Põrandavaip lastele piltidega mõlemal poolel: "Kassipojad" ja "Lõbus linn". Mängige sõiduvõistlusi ja tehke jalutuskäike mänguasjadele Lõbusa linna tänavatel, kui hakkab igav, pöörake vaiba ümber ja vaadelge lapsega originaale kassipojasid, kes ime..
Põrandavaip lastele piltidega mõlemal poolel: "Kassipojad" ja "..
74€
Prime Living "Kolm põrsakest"
Iga laps rõõmuga tunneb meie uues vaibas lemmikuid tegelasi, sest need on ise Nif - nif, Nuf - Nuf ja Naf - Naf! Lõbusad põrsakesed, kes ei karda halli hunti, muutuvad headeks sõpradeks ja kaaslasteks lõbusates mängudes! Pehmet, sooja, hubast ohutu..
Iga laps rõõmuga tunneb meie uues vaibas lemmikuid tegelasi, sest..
80€
Prime Living "Öökullid/Elevandid"
Vaip lastele piltidega mõlemal poole: "Öökullid" ja "Elevandid".  Seda vaipa valitakse lastele ohutuse, lihtsa hoolduse pärast. See on valmistatud toidupolüetüleenist, pehme, tihe, ei lase külma, ei libise. Kauba eesmärk: kodune vaip Materj..
Vaip lastele piltidega mõlemal poole: "Öökullid" ja "Elevandid".&..
80€
Prime Living "Koaalad/Kutsikad"
Põrandavaip lastele joonistustega, mõlemal poolel: "Koaalad" ja "Kutsikad".  Rahulik ja pehme värvus hästi sobib nii tänapäeva lastetoa interjööri, kui ka esinduslikute külalistetuppa. Summutatud toonid võimaldavad lapsel keskenduda oma tähelep..
Põrandavaip lastele joonistustega, mõlemal poolel: "Koaalad" ja "..
74€
Soodustus
Prime Living "Koaalad/Elevandid sabade järgi"
NB! Puudub originaal transpordipakend ja silt! Põrandavaip lastele joonistusega mõlemal poolel: "Koaalad" ja "Elevandid sabade järgi".  Seda vaipa valitakse lastele ohutuse, lihtsa hoolduse pärast. See on valmistatud toidupolüetüleen..
NB! Puudub originaal transpordipakend ja silt! Põrandav..
87€
TPU Prime "Öökullid"
Selliseid öökulle teie veel ei tunne! Lubage tutvustada? Uued "Öökullid", nagu ka vanad on valmistatud toidupolüetüleenist, kuid nad on kaetud termopolüuretaankilega. Võrreldes polüetüleen kilega see on kindlam, tihedam vastupidavam ja vähem aldis m..
Selliseid öökulle teie veel ei tunne! Lubage tutvustada? Uued "Öö..
97€
Pure Soft  "Art-deco/Zoo"
Esimesed sammud paratamatult viivad esimestele kukkumistele. Aga sellise vaibaga iga maandumine on pehme, aga roomamine ja mängud põrandal – komfortsed. PVC soojusjuhtivate omaduste tõttu on põrand alati meeldiva temperatuuriga. Materjal ei libise, ..
Esimesed sammud paratamatult viivad esimestele kukkumistele. Aga ..
169€
Pure Soft  "Metsamarjad/Liinid"
Mürgised värvid või õrnad toonid? — vaadates selle vaiba peale valik on ilmselge. Ringid ja siksakid, on justkui loodud lihtsa häguga harmooniliselt sobivad igasse ruumi nii poisi, kui ka tüdruku. Pure Soft seeria vaip – see on ilus ja läbimõeldud p..
Mürgised värvid või õrnad toonid? — vaadates selle vaiba peale va..
169€
Pure Soft  "Teed/Vaalad"
Vaip roomamise ja mängude jaoks Pure Soft seeriast – läbimõeldud põrandakate lastetoa jaoks. Valmistatud PVCst – kulumiskindlast ja keskkonnasõbralikust materjalist. Need mänguvaibad ei libise, ei saa märjaks, rõõmustavad silma eredate ja kvalitee..
Vaip roomamise ja mängude jaoks Pure Soft seeriast – läbimõeldud ..
169€
Beebimatt @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper